Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

ArcLogistics - internetinė maršrutų planavimo paslauga

2011 09 27

„Hnit-Baltic" pristato internetinį maršrutų planavimo sprendimą transporto ir logistikos įmonėms.

Transporto įmonės, valdančios nuo kelių iki keliasdešimties transporto priemonių, arba užsakančios pervežimo paslaugas iš kitų tiekėjų, nuo šiol galės planuoti maršrutus tiesiog internete. „ArcLogistics" internetinis sprendimas leidžia optimizuoti transporto parko maršrutus, racionaliau paskirstyti krovinius tarp pristatymo taškų, sumažinti su krovinių transportavimu susijusius kaštus, pagerinti klientų aptarnavimo kokybę tiksliau planuojant ir valdant atvykimo pas adresatą laiką. Šis sprendimas pasiekiamas per „Maps.lt" interneto svetainę.

Pirmųjų „ArcLogistics" naudotojų Lietuvoje patirtis rodo, kad pasitelkus šią maršrutų planavimo sistemą, iki 30 proc. sutrumpėja nuvažiuoti atstumai, iki 15 proc. sumažinamas pervežimams reikalingų transporto priemonių skaičius. Tarp kitų svarbių šio sprendimo privalumų minima sutrumpėjęs maršrutų planavimui ir krovinių pristatymui skiriamas laikas, su tuo pačiu automobilių skaičiumi aptarnaujama daugiau klientų, tiksliai pagal adresą ir geografines koordinates sužymimi maršrutų taškai.

„Šiais laikais žmonės jau įpratę ieškoti informacijos ir tvarkyti daugelį su verslu susijusių reikalų tiesiog internete. Tad ir šis sprendimas bus patogus naudojimui ir lengvai suprantamas," sako Raivaras Klypšas, „Hnit-Baltic" inžinerinių ir transporto sprendimų departamento vadovas. „Be to, įmonėms nereikės investuoti į nuosavą programinę įrangą, ieškoti profesionalių specialistų pagalbos, skirti resursų jos diegimui ir priežiūrai. Tai ypač aktualu mažoms įmonėms, kurios nori sutelkti dėmesį išimtinai į transportavimo veiklą, o ne IT problemų sprendimą."

Anot p. Klypšo, „ArcLogistics" galima vadinti ir „žaliųjų technologijų" sprendimu. Padėdamas taupyti kurą, trumpindamas nuvažiuotą atstumą ir mažindamas kitas automobilių sąnaudas, „ArcLogistics" prisideda ir prie taršos mažinimo. Todėl sprendimas turėtų ypač patikti tiems, kam rūpi aplinkos tausojimas.

„Hnit-Baltic" sukūrė šią paslaugą amerikiečių kompanijos „Esri" ArcGIS technologijų pagrindu. Kartu su „ArcLogistics" suteikiama teisė naudotis „Maps.lt" verslo klientams skirtomis paslaugomis ir skaitmeniniais žemėlapiais, su šiuo metu Lietuvoje tiksliausiais adresų, kelių ir gatvių duomenimis.

 

Daugiau informacijos apie ArcLogistics paslaugą rasite čia.


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti